BrightmindsBrightminds pakub väärtust kahel suunal: personali arenguprogrammid “rätsepatööna” ja koolitajate ning konsultantide leidmine kitsas arendusvaldkonnas. Kui tavapärastel teemadel on koolitusprogramme ja nende läbiviijaid lihtne leida, siis spetsiifiliste probleemide lahendamiseks on koolitus- ja arenguprogramme oluliselt keerulisem hankida. Brightminds ongi siin teie asendamatu partner aidates teid “rätsepatööna” koolitus- ja arenguprogrammide loomisel ja läbiviimisel.

Brightminds projektid on väga erinevad. Teeme nii ühe kuni kahe päevaseid programme, mida viib läbi üks koolitaja kui keerulisi ja kliendile oluliselt suuremat väärtust pakkuvaid arenguprogramme, mis toimuvad pikema perioodi vältel. Taolised programmid on kombinatsioon mitmetest õppemoodulitest ja -meetoditest, meeskonnas võib olla 3-4 koolitajat.

Brightminds on ka koolitusettevõtte Canning esindaja Eestis. Kui teie ettevõte tegutseb rahvusvaheliselt, siis Canning`i koolitusprogrammid aitavad teie personalil õppida, kuidas mõjusalt esitleda oma sõnumit piiriülestele „tippudele“ , veenvalt läbirääkida rahvusvaheliste partneritega või  kasutada kultuurideerinevusi paremaks koostööks kolleegide või klientidega.