Persoonid

leena-kivisild-940x350

Leena Kivisild

Leena omandas kõrghariduse Tallinna Pedagoogilises Instituudis ning ärijuhtimise magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Käesoleval ajal täiendab Leena end Holistilises Instituudis.

Alates 1992. aastast on Leena olnud tegev koolituse ja konsultatsiooni valdkonnas töötades 1992 – 2006 eesti juhtivas koolitusfirmas Invicta müügi- ja turundusjuhina ning juhatuse esinaisena. Invicta-aegsed huvitavamad arenguperioodid on olnud seotud koolitus- ja konsultatsioonitoodete arendamisega sh kompetentside hindamise keskuse loomine (360-kraadise meetodiga) ning tippjuhtide emotsionaalse intelligentsuse koolitusprogrammi väljatöötamine. Leena koolitajakarjäär sai alguse 1994. aastal spetsialiseerudes müügitehnikate ja -juhtimise teemadele.

Aastatel 2006-2010 töötas Leena lehtmetallitöötlemise ettevõtte Frog Group OÜ arendusjuhina, disainiettevõtte Roller Leiutised OÜ tegevjuhina, kommivabriku Kalev Chocolate Factory AS ekspordijuhina ning Ariko AS arendusjuhina. Alates 2009. aastast on Leena pühendunud Brightminds`i arendamisele.

Õppemeetodite eksperdina pakub Leena väärtust kahel suunal: juhtide ja spetsialistide  arenguprogrammide väljatöötamine ja elluviimine lähtuvalt tema poolt väljatöötatud “Õpiteekonna”- kontseptsioonist ning üle maailma koolitajate ja konsultantide leidmine kitsas arendusvaldkonnas.

Leena on Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu nõukogu (EMSL) liige ning Rahvusvahelise Ettevõtlike Naiste Föderatsiooni  – BPW International liige.

Leena Kivisild CV