Briti koolitajalt järjekordne avatud kursus rahvusvaheliste läbirääkimiste teemal

  • Book front page

24.-25.03 2015 leidis aset tunnustatud briti koolitaja Richard Pooley avatud kursus, mis keskendus seekord rahvusvaheliste läbirääkimiste teemale.

Kursuse fookus oli läbirääkimiste strateegial, mis nõuab läbirääkijalt ‘SOPHOP’ (Soft on People, Hard on Points) käitumisstrateegia rakendamist.  Richard töötas välja selle lähenemise toetudes enda 30-aastasele kogemusele läbirääkijana ja koolitajana üle maailma sh USA-s, Aasias, Euroopas. Richard on suurepärane ekspert kultuurideerinevuste valdkonnas. See võimaldas analüüsida SOPHOP-strateegia toimivust erinevate rahvuskultuuride kontekstis. Kursuse läbivaks õppemeetodiks oli juhtumite läbimängimised. Osalejate hinnangul oli kursus väga kasulik ning kaalume sellele jätku sügisel. Siin on mõned katked osalejate kirjalikust tagasisidest:

“Väga huvitav, kerge jälgida, aktiivne ning kaasav”

“Richardil on isiklik kogemus asjadest, mida ta räägib. Reaalne kogemus ja lood on just need, mis jäävad meelde. Hea tasakaal teooria, praktika ja lugude vahel”

“Esitletud materjalil on hea struktuur, loogiline”

“Richard on parim!”

“Aktiivne, praktiline, otseselt seated reaalse eluga. Humoorikas stiil, mis hoiab sind erksana ning kaasab mõtlema”

“Olen Richardi fan ja alati on hea asju taas korrata”

Kursuse pealkiri International Commercial Negotiating Skills  – “Why Doesn’t He Use a Spoon” pärineb Richardi pool septembris 2014 ilmunud samanimelisest raamatust, mille osalejad said kursuse paketiga kaasa ning signeerituna autori poolt.

24.-25.03 toimunud avalik kursus Eestis oli Richardi Pooley’i poolt juba kolmas. 2012 viis ta läbi kursuse “Kultuurilõhede ületamine (“Bridging The Culture Gap”) ning 2013 “Mõjus esinemine tippidele” (The Art of Presenting at the Top”).

Viimased projektid